В корзине: 0 товаров
на сумму: 0 грн.
Каталог
Фильтры
 • Закрыть
 • Найкращий спосіб продати свою машину дорожче!

  - Мене часто запитують : навіщо споживачеві витрачатися на всі ці поліролі , шампуні та супер очищувачі ? Я відповідаю так: це найкращий спосіб продати свою машину дорожче ! Інші аргументи потрібні ?"

  З інтерв'ю американський магнат.

  " Справжні " водії знають : скидатися з машини сніг краще всього брудним віником ! Вітрове скло найпростіше сполоснути водою з калюжі ! А універсальну ганчірку для протирання стекол, номерних знаків та кузова краще всього тримати на підлозі - зліва від сидіння . Що стосується всіляких баночок-скляночок з поліролями так очищувачами , то це - пустощі для " чайників ", які збираються не їздити на автомобілі , а лише здувати з нього порошинки . Як рояля, на якому не вміють і не хочуть грати .

  - Зрозуміло , - позіхне читач . - Зараз почнеться вихваляння переваг сучасної автохімії , рясно присмачене закликами до спільної культурі . Мовляв, брудна , недоглянута машина схожа на нечищені черевиками та відсутності носової хустки в кишені . Не цікаво !

  Згодні - нецікаво ! Тому утримаємося від моралі . Людина , яка відчуває фізичне відраза до зваленого в раковину посуду і недопалків у горщиках з квітами , сам знайде дорогу до сучасних засобам гігієни - у тому числі , і до автомобільних . Інший питання - зможе чи він безпомилково зорієнтуватися у сотнях та тисячах яскравих флакончиків , якими сьогодні вставлені кілометри прилавків ? Навряд чи - навіть продавці , на жаль , частенько норовлять продати вам дорогий поліроль у комплекті зі звичайною господарської губкою ! Або того краще - запропонують скористатися очищувачем плям гудрону для догляду за шкірою салону .

  Ми переконані : різниця між невдачею та успіхом полягає в тому, щоб зробити своє справа не "майже правильно", просто "правильно". Хіміки своє справа зробили - товари найвищого якості від всесвітньо відомих виробників доступні сьогодні всім і кожному .

  Залишилось тільки розібратися - що , навіщо і для чого ? Ну, наприклад , за допомогою яких препаратів можна грамотно видалити те, що наробили з вашої машиною голуби на парковці ? Як видалити образливу подряпину , що з'явилася на крилі або капоті невідомо звідки ? Або чим протирати скло, щоб не залишилося розлучень ?

  Тим, кому дозвілля читати все поспіль !

  Нетерплячі зможуть знайти відповідь відразу : достатньо натиснути сюди та за допомогою фільтра , розташованого ліворуч , відсортувати цікаве . Ті, хто любить живе спілкування , можуть зателефонувати на один з номерів , і наші менеджери із задоволенням повідають про те або іншому засобі . В обох випадках Ви легко пройдете за посиланням прямо до потрібного препарату і дізнаєтесь про нього Детальніше .

  Автохімія , Автокометика , Полірол кузова , Автошампунь , Купити поліроль , Купити автошампунь , Автошампунь з воском , Очисник кондиціонера

  PS а ось номери, де Вам завжди раді :

  (062) 223 56 29
  (095) 291 15 91
  (063) 306 86 92
  (097) 285 18 46

   

  Товар добавлен в корзину


  Товар: 2-х тактное моторное масло ELF Moto2 off-road 1Л
  Количество: 5
  Оформить заказ