В корзине: 0 товаров
на сумму: 0 грн.
Каталог
Фильтры
 • Закрыть
 • Килими текстильні: класифікація, комплектація та конструкція.


  У наш час високих технологій дуже багато людей не уявляють свого життя без автомобіля. Сучасні водії проводять у дорозі дедалі більше часу. Якщо говорити про великі міста, то виною тому стають переважно пробки. А для багатьох водіїв автомобіль став засобом заробітку. Так чи інакше, але в машині кожна людина проводить досить багато часу доби. Саме через це багатьом хотілося б створити в салоні свого улюбленця приємну та комфортну атмосферу. Сьогодні на ринку можна побачити безліч деталей для автомобілів , які сприятимуть створенню практично домашньої атмосфери в салоні . Але в цій статті ми приділимо увагу саме килимкам. А точніше текстильним килимкам , які також називають ворсовими , рідше ганчірковими . Для різних моделей автомобілів випускають величезний асортимент килимків різної модифікації, різних кольорів, різних розмірів та з різними параметрами.

  09.12.2020

  Килимки для автомобіля, їх різновиди

  Для будь-якого власника автомобіля килимки є невід'ємним атрибутом інтер'єру машини . По-перше , вони захищають обшивку салону та кузов від бруду та води . По-друге , суттєво полегшують чищення салону . По-третє , вони сприяють зниження рівня шуму в автомобілі , що робить поїздки більше комфортними та створює додаткове відчуття затишку . Господар , який дбайливо ставиться до своєї машині , керуючись естетичної та практичної стороною питання , зіткнеться з різноманітністю товару цією категорії . Сьогодні виробники пропонують різноманітний модельний ряд килимків , які мають свої переваги , відрізняються матеріалами та формою . Ми допоможемо кожному клієнту купити килимок для автомобіля , враховуючи економічний та практичний бік, так щоб у процесі експлуатації не виникало ніяких проблем.

  09.12.2020

  Найкращий спосіб продати свою машину дорожче!

   

  - Мене часто запитують : навіщо споживачеві витрачатися на всі ці поліролі , шампуні та супер очищувачі ? Я відповідаю так: це найкращий спосіб продати свою машину дорожче ! Інші аргументи потрібні ?"

  З інтерв'ю американський магнат.

  " Справжні " водії знають : скидатися з машини сніг краще всього брудним віником ! Вітрове скло найпростіше сполоснути водою з калюжі ! А універсальну ганчірку для протирання стекол, номерних знаків та кузова краще всього тримати на підлозі - зліва від сидіння .

  09.12.2020

  Пильність водія завдяки ароматизатору.

   Автомобільні ароматизатори. У сучасному світі величезну кількість авто власників в особистих і робочих машинах застосовують ароматизатори. Однак варто відзначити, що все-таки найбільшу популярність ароматизатори набули в автомобілях таксі. Велика кількість клієнтів протягом усього дня, їхній багаж, деякі пасажири навіть палять у салоні, все це призводить до появи неприємного запаху і навіть створюється враження брудного салону.

  09.12.2020

  Вибираємо автомобільний тент.

   

   

  Автомобільний захисний тент, часто називають захисний чохол - це найпростіший і недорогий спосіб захистити лакофарбове покриття (ЛКП) вашого автомобіля від впливу ультрафіолету, пташиного посліду, різних деревних смол, дощу, снігу, пилу та інших шкідливих впливів навколишнього світу. При виготовленні тенту зі світловідбиваючої тканини протистоїть нагріванню повітря в салоні при тривалому знаходженні автомобіля на сонці. А так само забезпечує захист салону від «сторонніх очей».

  09.12.2020

  Як вибрати домкрат?

  Як вибрати домкрат?

  Домкрати різних типів широко використовуються для підйому та фіксації на заданій висоті різних вантажів у галузях виробництва, промисловості, при виконанні ремонтних, монтажних робіт. Домкрат може застосовуватися як самостійно, так і як елемент складних механізмів: кранів, підйомників, гідравлічних пресів і т.п.

  09.12.2020

  Тонування

  Тонувальна плівка пофарбована складається з шарів прозорого і пофарбованого поліестеру, що чергуються. Прозорий поліестер підвищує захист від вигоряння. Темні плівки (10% і менше) мають додатковий шар. До складу пофарбованих матеріалів входить також захисний шар від подряпин і шар, що клеїть. Клеєм служить спеціальний акрил, стійкий до перепадів температури. У складі є також стабілізатори та УФ – поглиначі. Пофарбована тонувальна плівка є оптимальним рішенням, коли потрібно надати автомобілю респектабельного вигляду за мінімальні кошти.

  09.12.2020

  Автокилимки

   Чистий салон – основа презентабельності автомобіля. Але підтримання чистоти – це нелегка справа. Заводське покриття салонів та багажників в умовах постійного використання швидко втрачає колишню привабливість. А схильне до надмірного впливу вологи воно може негативно позначитися навіть на корпусі автомобіля.

  09.12.2020

  Товар добавлен в корзину


  Товар: 2-х тактное моторное масло ELF Moto2 off-road 1Л
  Количество: 5
  Оформить заказ