В корзине: 0 товаров
на сумму: 0 грн.
Каталог
Фильтры
 • Закрыть
 • Килимки для автомобіля, їх різновиди

   

  Для будь-якого власника автомобіля килимки є невід'ємним атрибутом інтер'єру машини . По-перше , вони захищають обшивку салону та кузов від бруду та води . По-друге , суттєво полегшують чищення салону . По-третє , вони сприяють зниження рівня шуму в автомобілі , що робить поїздки більше комфортними та створює додаткове відчуття затишку . Господар , який дбайливо ставиться до своєї машині , керуючись естетичної та практичної стороною питання , зіткнеться з різноманітністю товару цією категорії . Сьогодні виробники пропонують різноманітний модельний ряд килимків , які мають свої переваги , відрізняються матеріалами та формою . Ми допоможемо кожному клієнту купити килимок для автомобіля , враховуючи економічний та практичний бік, так щоб у процесі експлуатації не виникало ніяких проблем.


    Почнемо з того що килимки для автомобіля призначені як для багажника, так і для самого салону машини і при виборі стоїть відштовхуватися від них комфортабельності та безпеки . Комфортабельність килимка залежить від нього практичності та Ваших індивідуальних переваг . А от що щодо безпеки ? Виявляється , килимок лежачий під ногами водія не винен викликати дискомфорту , обов'язково повинен прилягати до дна машини щільно , щоб не ускладнювати роботу з педалями, і він повинен бути не слизьким . На якісних виробах повинні бути присутнім місця для кріплення з днищем салону автомобіля , щоб фіксувати виріб нерухомо .


    Наступним критерієм при виборі килимка для автомобіля можна, можливо назвати його тип. На сьогоднішній день ринок пропонує нам два типи килимків : модельні автокилимки , які в народі так само називають оригінальні килимки та універсальні килимки . Коли справа доходить до покупки автомобільних килимків деяких приваблює саме Універсальний тип. Його перевагами є :
  - доступна приваблива ціна ;
  - важка гума як матеріалу виготовлення ;
  - Можна самому підібрати розмір , обрізаючи його спеціально _ нанесеним насічкам і підганяючи під площа поверхні під ногами;
  - по особистому бажанню можна, можливо підібрати килимки з бортами або килимки без бортів .


    Але якщо говорити про них мінусах , то потрібно відразу відзначити , що частіше всього саме самостійна припасування під розміри свого автомобіля ставати першою проблемою , так як вони не будуть ідеально вписуватися . Наступним їх недоліком можна, можливо назвати бюджетний вид гуми , яка може видавати неприємний запах, більше ковзати і бути менше міцної .


    Щодо _ _ модельних килимків , то основним їх недоліком є ціна . Але за ці гроші ви отримуєте якісне виріб , зроблений спеціально для вашої моделі автомобіля . Оригінальні автокилимки виготовляють як з бортами так і без них та з високоякісного матеріалу . Вони чудово вбирають вологу . Їх великим перевагою є надійна фіксація на підлозі.


  На завершення вибору килимків для автомобіля стоїть визначитись із його виглядом. Розрізняють такі види : гумові , ворсові , поліуретанові , текстильні килимки . Найбільш універсальними серед всіх можна, можливо назвати саме гумові варіанти , які чудово відчувають себе за будь-яких погодних умовах . Але в цьому випадку вибір ідеального варіанти залежить від власника автомобіля , так як тут потрібно враховувати індивідуальні потреби водія , клімат країни , особливості автомобіля . Про нюанси, плюси та мінуси матеріалів з яких виготовляють килимки Ви можете прочитати у статті " Види килимків для автомобіля , їх " плюси " та " мінуси "".

  Для продовження терміну служби килимків виробники пропонують спеціальний підп'ятник , що робиться з того ж матеріалу , що й виріб . Потрібно особливо звернутися на цей аксесуар увага , оскільки існують підп'ятники з металу , пластику та гуми .


  Хороший автомобільний килимок прослужить довго і буде радувати очей , роблячи салон машини більше привабливим , відповідаючи дизайну сидінь та інших аксесуарів .


  З покупкою килимків для автомобіля ми рекомендуємо Вам : автопилососи , засоби догляду за автомобілем , дизайнерські модельні чохли .

   

  Товар добавлен в корзину


  Товар: 2-х тактное моторное масло ELF Moto2 off-road 1Л
  Количество: 5
  Оформить заказ